Skip to main content

Bankowość dla JUNIOR-a 13+

 

BSGo Junior to bankowość mobilna - czyli aplikacja dedykowana nastolatkom w przedziale wiekowym od 13, do 18 roku życia. Główny cel aplikacji to stworzenie przestrzeni dla dziecka, gdzie będzie mogło nauczyć się kontrolować własne finanse. Konto jest monitorowane i nadzorowane przez rodzica, który może decydować o zasilaniu konta i wspierać młodego człowieka w zarządzaniu zgromadzonymi środkami.

 

Dlaczego BSGo Junior?

 • Kontrola nad finansami
  Wszystkie informacje o koncie dziecka są w jednym miejscu - w łatwy sposób zarówno dziecko jak i rodzic może sprawdzić saldo rachunku, historię transakcji oraz oszczędności w wirtualnych skarbonkach.

 

 • Wsparcie w codziennym oszczędzaniu
  Nastolatek sam może ustalić cele w oszczędzaniu, w których rodzic może go wspierać.

 

 • Prośba o przelew
  W przypadku nagłych sytuacji dziecko może wysłać prośbę o przelew - akceptując prośbę rodzic bezpośrednio może wysłać środki na jego konto.

 

 • Regularne kieszonkowe
  W Panelu rodzica można łatwo ustawić zlecenie stałe na regularne kieszonkowe dla dziecka.

 

 • Personalizacja bankowości
  Nastolatek może wyrazić swój styl poprzez wybranie motywu kolorystycznego jasnego lub ciemnego dla swojej bankowości.

 

 • BLIK
  Dziecko może korzystać z szybkiego przelewu BLIK na telefon, wypłacać gotówkę z bankomatu oraz bezpiecznie płacić w sklepach internetowych i punktach usługowo-handlowych.

 

 • Bezpieczeństwo
  Z dbałości o bezpieczeństwo aplikacja mobilna i serwis internetowy mają szereg rozwiązań aby wesprzeć rodzica i dziecko w codziennym korzystaniu z bankowości.

Bank Spółdzielczy w Niechobrzu z siedzibą w Niechobrzu, 36-047 Niechobrz 118, tel. 17 859 14 00, którego akta rejestrowe są przechowywane w Sądzie Rejonowym w Rzeszowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, wpisanym do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS-0000124127, NIP: 813-02-69-006, REGON: 000507495, Kod SWIFT: POLUPLPR