Skip to main content

mojeID

Szanowni Klienci,

Mamy przyjemność poinformować, iż usługa mojeID, pozwalająca na bezpieczną weryfikację Państwa danych za pomocą bankowości internetowej, jest już dostępna w naszym Banku!

mojeID służy do zdalnego potwierdzania tożsamości. Pozwala na bezpieczną weryfikację  danych Klienta za pomocą bankowości internetowej. Przekazanie danych każdorazowo wymaga akceptacji. Dzięki mojeID można wygodnie korzystać z komercyjnych oraz publicznych usług dostępnych online.

mojeID to rozwiązanie, które bardzo ułatwia życie. Za pomocą kilku kliknięć pozwala w bezpieczny sposób na weryfikację tożsamości, bez konieczności wstawania z kanapy, w zaciszu domu, na dowolnym urządzeniu i w dogodnym czasie.

Usługę mojeID uruchamiamy wraz z Profilem Zaufanym, który jest metodą potwierdzania tożsamości w systemach elektronicznej administracji. Można powiedzieć, że Profil Zaufany zastępuje podpis własnoręczny składany na papierze. Dzięki temu, wiele spraw urzędowych można załatwić bez wychodzenia z domu.

Skorzystanie z mojeID pozwala na wygodne założenie Profilu Zaufanego bez wychodzenia z domu lub korzystania z usług banku komercyjnego. Możliwość korzystania z wielu e-usług przez Internet będzie nie tylko wygodne, ale i bezpieczne. Bez konieczności wychodzenia z domu, w trakcie choroby lub w innej sytuacji uniemożliwiającej dotarcie do urzędu (podeszły wiek, opieka nad dziećmi, wyjazd, kwarantanna itp.).

  • Aktualną listę usług publicznych znajdą Państwa tutaj
  • Informacje na temat Profilu Zaufanego znajdą Państwo tutaj

 

UWAGA!

Przed przystąpieniem do procesu rejestracji prosimy o sprawdzenie, czy Państwa dane w Banku oraz systemie bankowości internetowej są aktualne - aby rejestracja przebiegła prawidłowo, konieczne jest podanie w systemie adresu mailowego. W przypadku problemów prosimy
o kontakt z naszym Bankiem.

Bank Spółdzielczy w Niechobrzu z siedzibą w Niechobrzu, 36-047 Niechobrz 118, tel. 17 859 14 00, którego akta rejestrowe są przechowywane w Sądzie Rejonowym w Rzeszowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, wpisanym do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS-0000124127, NIP: 813-02-69-006, REGON: 000507495, Kod SWIFT: POLUPLPR