Nowa odsłona witryny www.bsniechobrz.pl

Szanowni Klienci!

Serdecznie witamy na nowej stronie internetowej Banku Spółdzielczego w Niechobrzu. Strona została zaprojektowana w oparciu o najnowsze trendy, przy zastosowaniu technologii umożliwiającej jak najlepszą interakcję użytkownika z serwisem.

Innowacyjny design witryny opiera się na kafelkowym układzie, którego cechuje przejrzystość i responsywność, a więc użytkownicy urządzeń mobilnych z dotykowymi ekranami z pewnością docenią łatwość nawigacji.

Oferta produktowa została podzielona na konkretne grupy odbiorców, dzięki czemu każdy z Państwa w szybki i łatwy sposób znajdzie dla siebie produkty i usługi oferowane przez Bank.

Nowa odsłona witryny Banku Spółdzielczego w Niechobrzu dostępna jest niezmiennie pod adresem: https://www.bsniechobrz.pl

Bank Spółdzielczy w Niechobrzu z siedzibą w Niechobrzu, 36-047 Niechobrz 118, tel. 17 859 14 00, którego akta rejestrowe są przechowywane w Sądzie Rejonowym w Rzeszowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, wpisanym do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS-0000124127, NIP: 813-02-69-006, REGON: 000507495, Kod SWIFT: POLUPLPR