Kontakt
        
 
Komunikaty dotyczące CUI
 
Rachunki bankowe
 
Gwarancje depozytów
 
Lokaty
 
Kredyty
 
Karty płatnicze i kredytowe
 
Bankomaty
 
Rozliczenia zagraniczne
 
Komunikaty
 
PLIKI COOKIE
  Tabela oprocentowania
  Zastrzeganie kart
  BANK SPÓŁDZIELCZY W OCZACH POLAKÓW
  
Wypisz   Dopisz
Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2015-03-30
USD 3,7685 -0,54%
EUR 4,0940 -0,13%
CHF 3,9097 -0,20%
GBP 5,5956 -0,65%
Wspierane przez Money.pl
Depozyty 3m
Money.pl - Kliknij po wicej
2015-03-30
WIBID 3M 1,45 +0,00%
WIBOR 3M 1,65 +0,00%
WIBOR 1M 1,64 +0,00%
EURIBOR 3M 0,02 +0,00%
EURIBOR 1M -0,01 +0,00%
Wspierane przez Money.pl
Jak podoba Ci się nasza nowa strona?
Bardzo dobra
Dobra
Słaba
Nie mam zdania
Sprawdź wyniki sondy
 Liczba odwiedzin:4548
 Użytkowników OnLine:3

 Mamy dzisiaj: 2015-03-31 11:40
 Imieniny: Kornelia, Beniamin


Kontakt

BANK  SPÓŁDZIELCZY  W NIECHOBRZU
CENTRALA

Prezes  Zarządu – Barbara Pasierb
tel.(17) 87-18-108, (017) 85-91-404 
e-mail :
barbara.pasierb@bsniechobrz.pl

Wiceprezes  Zarządu – Elżbieta Janowska
tel.(17) 85-91-409
e-mail :
elzbieta.janowska@bsniechobrz.pl

Biuro  Zarządu
tel.(17) 85-91-400,  fax. (17) 85-91-415
e-mail :
biurozarzadu@bsniechobrz.pl

Kredyty 
Kazimiera Ziobro  - Starszy specjalista, Kierownik Kredytów
tel.(17) 85-91-403,  e-mail :
kazimiera.ziobro@bsniechobrz.pl

Anna Lemajew - Kocur -  Specjalista
tel.(17) 85-91-410,
e-mail : anna.lemajew-kocur@bsniechobrz.pl

Anna Marynowska  -  Inspektor
tel.(17) 85-91-402,
e-mail : anna.marynowska@bsniechobrz.pl

Rachunki  bankowe
Ewa Puzyniak - Kasjer - dysponent   
tel.(17) 85-91-412 lub 414,

ODDZIAŁ W KIELANÓWCE
Kierownik Oddziału -  Ewa Byjoś
tel.(17) 74-01-044, e-mail : ewa.byjos@bsniechobrz.pl
                          

FILIA  W  BOGUCHWALE
Członek Zarządu
Kierownik Filii    -  Zofia Kalandyk
tel.(17) 87-11-792, e-mail : zofia.kalandyk@bsniechobrz.pl

EKSPOZYTURA  W ZGŁOBNIU
Kasjer –dysponent – Iwona Rzepka
tel.(17) 87-16-097
 

EKSPOZYTURA W LUTORYŻU
Referent – Ewelina Szajna
tel.(17) 87-01-133
 

EKSPOZYTURA W RZESZOWIE - ZWIĘCZYCY
Inspektor – Agata Witek
tel.(17) 87-13-230,  
e-mail agata.witek@bsniechobrz.pl

 

 


Wyświetl większą mapę


View Larger Map
wsteczWstecz Drukuj stronę / Wersja do druku  
   O banku   |   Aktualności   |   Placówki   |   Dokumenty do pobrania   |   Kontakt
PORTAL_TIT_PRO Created by TELEPOLAND